ĪSS MATRX SEDĀCIJAS IERĪCES APRAKSTS

2013/06/20 / Kategorija Produkcija

Matrx pēdējās četras desmitgades ASV ražojis sedācijas iekārtas ar slāpekļa oksīdu un skābekli iekārtas ir precīzas, viegli izmantojamas un uzticamas.
Visi modeļi ietver dažādus drošības mehānismus: ierīci, kas nodrošina kā minimums 30% skābekļa un slāpekļa oksīda, automātisku gaisa ieplūdes ventili, nereversīvo elpošanas kontūru un skābekļa plūsmu kā arī papildus skābekļa atveri ārkārtas atdzīvināšanai. Digitālais MDM elektroniskais jaucējs piedāvā arī dzirdamus skābekļa un slāpekļa oksīda padeves kļūdas paziņojumus un modernu pārveidotāja tehnoloģiju, kas ļauj izmantot zemākās plūsmas rādītājus, kā arī veikt digitālas korekcijas un izmantot ekrānus. Visām iekārtām piešķirts CE marķējums.

Precīza skābekļa un slāpekļa oksīda deva tiek nodrošināta, izmantojot mazu autoklāvu deguna uzmavu; tāpat pieejami mīkstāki un aromātiski Dynomite vienreizlietojami deguna aizsargi. Jaucējiem ir dažādi uzstādīšanas veidi – tos var uzstādīt lielu cilindru instalācijās vai piegādāt ar  mazu cilindru aptveres bloku, lai nodrošinātu pilnīgu neatkarību un ērtu pārnēsāšanu. Neskatoties uz to, kuru konfigurāciju izvēlēsieties, Matrx slāpekļa oksīda / skābekļa sedācijas sistēmas nodrošina drošākās, vieglākās un visefektīvākās metodes baiļu kontrolei zobārstniecībā mūsdienās, radot no stresa brīvu vidi gan pacientam, gan ārstam.

Uz augšu